Ferdus: Comeback na AAN úspěšný

12. 10. 2023

Když se společnost FERDUS v letech 2018 a 2019 dvakrát po sobě účastnila mimořádně vydařených edicí největšího automotive veletrhu na Slovensku – Autosalónu Autoshow Nitra, nikdo netušil, že si na další návrat bude muset počkat dlouhé čtyři roky. Dobře známé důvody absence naštěstí pominuly a letos už tedy nic nebránilo comebacku s plnou parádou.

Tento comeback se odehrál od 28. 9. do 1. 10. 2023 v hale B na stánku s výstavní plochou 50 m2, která představovala jednoznačnou dominantu pavilonu. Však se na ní také během čtyř dnů vystřídaly stovky zájemců: obchodníků, majitelů firem, dílenských pracovníků, hobby nadšenců atd.

Zajímavá expozice

Expozice společnosti nabídla průřez strojním vybavením, dílenským nábytkem, větším i menším nářadím, spotřební materiál nevyjímaje. Zaujala především nová zouvačka FERDUS 8650 s upínáním do středu kola, pokročilá 3D geometrie A750 a rovněž novinkový nůžkový zvedák OMEGA320. Opomenout pochopitelně nelze také kompletní výrobní program firmy – montážní pasty, vosky, opravné záplaty, knoty, nýty, sady, roztoky, vyvažovací granuláty a další.

Nakonec ale nejvíce potěšil především fakt, že se celá akce opět vrací do kondice. Ve srovnání s ještě dosti nejistým loňským restartem násobně přibylo mezinárodní zastoupení, počet vystavovatelů narostl v řádech desítek a směrem vzhůru poskočil i počet návštěvníků. Pro společnost FERDUS tedy jednoznačně povinnost vrátit se za rok zpátky.

Podívejte se na sestřih z expozice společnosti FERDUS v hale B na veletrhu Autosalón Autoshow Nitra 2023 ZDE.

www.ferdus.cz

Další články