Nový Peugeot e-Expert Hydrogen

Budoucnost je tady

Automobilka Peugeot se stává jedním z prvních výrobců, kteří už od letošního roku zařadí do své nabídky sériových vozidel v segmentu kompaktních užitkových vozů elektrickou verzi poháněnou vodíkovými palivovými články (hydrogen fuel cell). V tomto článku vám technologii vozidla představíme.

Nový Peugeot e-Expert Hydrogen doplňuje nabídku verzí se spalovacím a elektrickým motorem. Stává se nejnovějším symbolem strategie značky „Extended power of choice“, která dává každému zákazníkovi možnost vybrat si ze široké nabídky pohonů ten, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám.

Trh a zákazníci

Segment kompaktních dodávek představuje v Evropě více než 750 000 vozidel ročně. Peugeot Expert od svého uvedení na trh v roce 2016 každoročně zvyšuje svůj tržní podíl.

Technologie vodíkových palivových článků zajišťuje:

• větší dojezd, což je zásadní vzhledem k tomu, že se většina kompaktních dodávek pohybuje v příměstských oblastech a hustě obydlených centrech měst, kde je potřeba bezemisních řešení stále naléhavější;

• plné zachování jedné ze základních funkcí lehkých užitkových vozidel, kterou je přeprava objemných a těžkých předmětů;

• bezprecedentní logistickou flexibilitu a optimalizaci využití.

Pokud Vás článek zaujal a přejete si pokračovat v jeho přečtení, přihlaste se.

Tento článek je přístupný pouze pro předplatitele Logo

Koupit předplatné

Máte už předplatné? Přihlásit se.

Další články