Diagnostické DESATERO

Perfektní práce má řád

Stejně jako zní nadpis tohoto článku, se jmenovala i první přednáška letošního setkání diagnostiků Diagnostic Con a tato přednáška určitým způsobem definovala všechny ostatní. Pro práci diagnostiků je totiž důležitá systematická práce krok za krokem. Tato práce musí být zdokumentovaná a rovněž férově zaplacená. Autor Libor Fleischhans definuje deset stěžejních kroků úspěšné a časově i cenově efektivní práce diagnostika.

Libor Fleischhans svoji přednášku uvedl slovy: „Mnoho autoservisů nemá ceník diagnostiky a žije jen z práce související přímo s opravou a z marží autodílů. Je to, jako kdyby odměna za provedenou operaci slepého střeva byla přiznána jen chirurgovi, co vedl skalpel, ale odměnu sestřičkám, pomocnému personálu ani anesteziologovi byste zdravotní pojišťovně nekalkulovali. Ale vy jste si přece nebrali ani neplacené volno, ani nebyli na dovolené. Topení, elektriku, nájem platit musíte nonstop, a pokud jste se autu věnovali, pořizujte dokumentaci, archivujte si i tyhle úkony, vy budete vědět a zákazník to ocení, když uvidí, co jste podnikli.“

Jste považován za diagnostika s vybavením? Pak vyjádřete v nabídce procento zaručeného verdiktu. Mějte naceněné úkony pro:

Pokud Vás článek zaujal a přejete si pokračovat v jeho přečtení, přihlaste se.

Tento článek je přístupný pouze pro předplatitele Logo

Koupit předplatné

Máte už předplatné? Přihlásit se.

Další články